Shitet Apartament 1+1,88m2,Liq.Thate,88000Euro

88,000 €
 • 1188 m
Τίτλος
Shitet Apartament 1+1,88m2,Liq.Thate,88000Euro
Ακίνητo για
Πώληση
Yπνοδωμάτια
1
Μπάνια
1
Τετραγωνικά Μέτρα
88 m
Όροφος
4
Γκαράζ
Όχι
Reference Number
1016
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Χαρακτηριστικά Ακινήτου
 • Κλιματισμός
 • Σαλόνι
 • Βεράντα
 • Κουφώματα Αλουμινίου
 • Ασανσέρ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, një ballkon dhe një tualet.
Apartamenti është restauruar totalisht dhe shitet totalisht i mobiluar.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 88 m2, në proces hipotekimi.
Cmimi 1.000 Euro/m2, në total 88.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Τοποθεσία
Χώρα
Αλβανία
Νομός/Περιοχή/Επαρχία
Qarku i Tiranes
Πόλη
Tirana
Διεύθυνση
Rruga "Hamdi Sina"
Expand Map
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Captcha *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το captcha. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
  • Εμφάνιση: 193
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Αναφορά λαθος καταχώρισή Cancel my report
 • Εκτύπωσε τη Σελίδα
Καταχωρήσεις να συγκριθεί
Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για σύγκριση
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?
Είσοδος