Shitet apartament 2+1,101m2,Zogu i Zi,110000 Euro!

110,000 €
 • 21101 m
Τίτλος
Shitet apartament 2+1,101m2,Zogu i Zi,110000 Euro!
Ακίνητo για
Πώληση
Yπνοδωμάτια
2
Μπάνια
1
Τετραγωνικά Μέτρα
101 m
Όροφος
2
Γκαράζ
Όχι
Reference Number
1031
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Χαρακτηριστικά Ακινήτου
 • Κουφώματα Αλουμινίου
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallat ekzistues.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie të bollshëm, dhe një tualet.
Apartamenti gjendet në pozicion shumë të mirë, dhe është përshtatur jo vetëm për banim por edhe si ambient biznesi pasi salloni dhe dhomat e gjumit janë me tavane të varura me spote dhe ndriçim.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Sipërfaqja 101 m2.
Çmimi 1.089 Euro/m2, në total 110.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Τοποθεσία
Χώρα
Αλβανία
Νομός/Περιοχή/Επαρχία
Qarku i Tiranes
Πόλη
Tirana
Διεύθυνση
Rruga “Muhamet Gjollesha”, Zogu i Zi.
Expand Map
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Captcha *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το captcha. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Επικοινωνήστε με τον Ιδιοκτήτη
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το captcha.
 • Company Name
  Droni Agjensi
  Τηλέφωνο
  Ιστοχώρος
  Χώρα
  Αλβανία
  Πόλη
  Tirana
  Διεύθυνση
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
 • Επικοινωνήστε με τον Ιδιοκτήτη
  • Εμφάνιση: 36
 • Save as PDF Save as PDF
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Αναφορά λαθος καταχώρισή Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • Εκτύπωσε τη Σελίδα
Καταχωρήσεις να συγκριθεί
Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για σύγκριση
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?
Είσοδος