Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni

Job Position
Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni
Pay Period
Month
Job Type
Full Time
Number of Positions
2
Posted
Jul 30, 2019
Reference Number
1088
Additional information
Required Experience
1 - 3 Years
Sex
Male
Language Proficiency
  • English
  • Russian
Education
High School
Job Description
Kerkojme 2 specialiste kebabi sa me shpejt per nje Fast Food te ri qe po hapim ne Varshave, Poloni.


Gjithashtu, mund te kemi nevoje ne nje te ardhe te afert per nje furrtar buke - e njejta kompani gjithashtu zoteron nje furre buke po ne Varshave.


Gjuha polonishte NUK eshte e nevojshme, por nqs mund te komunikosh sadopak ne anglisht, do ishte e preferueshme.

Kompania do mund te ju jape pershtatje fillimisht, per akomodim dhe dokumentat e punes.

Nese jeni te interesuar ne kete pozicion ju lutem dergoni nje email ne: er1283@gmx.com ose degoni mesazh me WhatsApp ne 0044 7925 051 459.


Ju lutem dergoni sa me pare foto ose video te punes suaj, per te vertetuar experiencen dhe aftesite tua.
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Varshave, Poloni
Expand Map
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Name
Email
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image.
    • Views: 79
    • Current rating: 0
    • Total votes: 0
  • Report broken listing Cancel my report
  • Print out the Page
Listings to be compared
There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Sign in