Operatore

Job Position
Operatore
Pay Period
Month
Job Type
Flexible Hours
Number of Positions
15
Posted
Apr 19, 2018
Reference Number
533
Additional information
Required Experience
Not Required
Sex
Both
Language Proficiency
 • Italian
Education
High School
Job Description
Ju qe kerkoni nje vend pune te sigurte, serioz dhe qe paguajne shume mire, PERSE HARXHONI ME SHUME KOHE?! Eja bej nje interviste ne uCall, punohet per fushaten VODAFONE CASA ITALIA....!
Eksperienca ne fushate te ngjashme perben perparesi. Gjithashtu pranojme aplikime edhe nga operatore me eksperience ne fushata jo te ketij profili.
Ofrojme:
Orari me turne 13:00-17:00 dhe 17:00-21:00. Ndersa 13:00-19:00 dhe 15:00 - 21:00 per ata qe duan me shume se 4 ore, pra 6 ose 8 sipas deshires.
Pagesa konkuruese deri ne 1.8 euro/ora
BONUSE shume motivus ( ditore + javore + mujore) nga 5-25 euro
Per me shume inormacion na gjeni ne adresen :
Rr.Ismail Qemali, ish-blloku, pallati Abissnet,kati 2 ,
ose mund te na kontaktoni ne Cel: 0698192151!
Ju mirepresim!
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Rruga Ismail Qemali
Expand Map
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Name
Email
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image.
Apply Now
Choose
Click on the image to refresh the captcha.
 • Company Name
  UCall Network
  Country
  Albania
  City
  Tirana
  Address
  Rr. Ismail Qemali
  Email
 • Apply Now
  • Views: 993
 • Save as PDF Save as PDF
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • Print out the Page
Listings to be compared
There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Sign in