Pune e sigurt, pagese e kenaqshme!

Job Position
Pune e sigurt, pagese e kenaqshme!
Pay Period
Month
Job Type
Part Time
Number of Positions
15
Posted
Apr 09, 2018
Reference Number
536
Additional information
Required Experience
Not Required
Sex
Both
Language Proficiency
 • Italian
Education
High School
Job Description
Pushimet mbaruan, cfare pret me?
Zyra jone eshte e hapur per ata qe kerkojne nje pune ku jo vetem te fitojne sa me teper, por edhe te rriten ne karriere.
Prandaj nese ke njohuri mesatare te gjuhes italiane mos prit me teper, por eja dhe na vizito per te zhvilluar nje interviste ne adresen tone: Rr. Ismail Qemali, pll.Abissnet, kati 2-te.

Ose na telefono ne nr e cel. 0698192151.

Na gjeni edhe ne Facebook : https://www.facebook.com/youcallnet/

Ju mirepresim :)
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Rruga Ismail Qemali
ZIP code
1000
Expand Map
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Name
Email
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image.
Apply Now
Choose
Click on the image to refresh the captcha.
 • Company Name
  UCall Network
  Country
  Albania
  City
  Tirana
  Address
  Rr. Ismail Qemali
  Email
 • Apply Now
  • Views: 1822
 • Save as PDF Save as PDF
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • Print out the Page
Listings to be compared
There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Sign in