Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E

108,000 €
 • 22103 m
Title
Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E
Property for
Sale
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Square Feet
103 m
Number of Floors
4
Garage
No
Reference Number
1004
Additional information
Property Features
 • Air Conditioner
 • Salon
 • Veranda
 • Aluminium Door & Window
 • Elevator
Description
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, në një ndër komplekset më të sigurt e me punime shumë cilësore. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete (një prej tyre funksionon si magazinë).
Apartamenti ka orientim nga Jugu dhe shitet i mobiluar.
Ka një sipërfaqe prej 103m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 1050 Euro/m2, total 108000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Location
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Rruga "Jordan Misja"
Expand Map
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Name
Email
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image.
  • Views: 290
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Report broken listing Cancel my report
 • Print out the Page
Listings to be compared
There are no listings to compare
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Sign in