Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni

Posto di lavoro
Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni
Periodo di Paga
Mese
Job Type
Full Time
Numero di Posizioni
2
Pubblicato
30.07.2019
Reference Number
1088
Additional information
Required Experience
1 - 3 Anni
Sex
Male
Language Proficiency
 • Inglese
 • Russian
Education
Scuola superiore
Job Description
Kerkojme 2 specialiste kebabi sa me shpejt per nje Fast Food te ri qe po hapim ne Varshave, Poloni.


Gjithashtu, mund te kemi nevoje ne nje te ardhe te afert per nje furrtar buke - e njejta kompani gjithashtu zoteron nje furre buke po ne Varshave.


Gjuha polonishte NUK eshte e nevojshme, por nqs mund te komunikosh sadopak ne anglisht, do ishte e preferueshme.

Kompania do mund te ju jape pershtatje fillimisht, per akomodim dhe dokumentat e punes.

Nese jeni te interesuar ne kete pozicion ju lutem dergoni nje email ne: er1283@gmx.com ose degoni mesazh me WhatsApp ne 0044 7925 051 459.


Ju lutem dergoni sa me pare foto ose video te punes suaj, per te vertetuar experiencen dhe aftesite tua.
Collocazione
Country
Albania
State/Region/Province
Qarku i Tiranes
City
Tirana
Address
Varshave, Poloni
Expand Map
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Apply Now
Scegli
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha.
Galleria venditore
  • Mostra: 44
 • Save as PDF Save as PDF
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • Stampa la pagina
Annunci da comparare
Non ci sono annunci da comparare
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?
Accedi