Gjermani: Mullixhi, Fermer, Punues Toke, Blegtor, Mekanik Bujqesor

10 €
Pozicioni i Punës
Gjermani: Mullixhi, Fermer, Punues Toke, Blegtor, Mekanik Bujqesor
Periudha Pagesës
Në Orë
Lloji Punës
Kohë e Plotë
Detajet e Punës URL
Postuar
02.04.2019
Nr. Njoftimi [ID]
992
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
Nuk Kërkohet
Gjinia
Të dyja
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Breckner International dhe WorkinGermany mundesojne kontrata pune ne Gjermani ne keto profesione:

Mullixhi, Punes Toke, Fermer, Blegtor dhe Mekanik i Makinerive Bujqesore.

Duke nisur nga 10 Euro/ora, akomodimi dhe vaktet jane te garantuara e falas!

Ofrohen pune te perhershme dhe sezonale.

Kontakto tani ne careers@breckner-int.com.

Klientet tane ne Gjermani kerkojne ne menyre urgjente punonjes, prandaj mos humbisni me kohe!
Vendndodhja
Shteti
Gjermani
Qarku
Hesse
Qyteti
Frankfurt am Main
Kodi Postar
1001
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 450
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni