Oferta Pune me Kontrate ne Gjermani

- €
Pozicioni i Punës
Oferta Pune me Kontrate ne Gjermani
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë e Plotë
Detajet e Punës URL
Postuar
02.04.2019
Nr. Njoftimi [ID]
991
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
Nuk Kërkohet
Gjinia
Të dyja
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Breckner International dhe dega ne Shqiperi "WorkInGermany" shpallin mundesite e punesimit me kontrata pune ne Gjermani!

Ligj i ri, Mundesi e re, Fillim i ri!
Jepini vetes nje mundesi dhe na lini t'ju ndihmojme ne krijimin e nje eksperience te re per jeten tuaj. Duke ju krijuar keshtu, mundesine e nje kontrate pune ne Gjermani!
Ne jemi nje kompani Gjermane, e cila ofron vende pune per cdo njeri nga cdo vend i botes!
Nuk ka rendesi nese jeni mekanik apo doktor, ne ju gjejme punen e duhur per ju!


Si funksionon? :
1. Dergoni nje CV ne careers@breckner-int.com
2. Ne ju kontaktojme menjehere dhe njihemi me aftesite tuaja.
3. Mbetemi ne kontakt per keshillat dhe hapat qe duhet te ndiqni.
4. Ne baze te aftesive dhe preferencave tuaja, ne ju prezantojme me mundesite e punesimit e kontratat e punes.
5. Perpara takimit ne Ambasade, ju do te keni kontraten e punes!


Na ndiqni ne faqen tone ne Facebook: Breckner International.
Per informacione te detajuara, dergoni nje mesazh te careers@breckner-int.com

Kontrolloni ndryshimet e reja ne ligjin e emigracionit dhe mos hezitoni te na kontaktoni!
http://telegraf.al/sociale/ja-udhezimet-per-ligjin-e-ri-te-emigracionit-ne-gjermani/
Vendndodhja
Shteti
Gjermani
Qarku
Hesse
Qyteti
Hanau
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 261
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni