UCall Network hap dyert serish per ju! ????

Pozicioni i Punës
UCall Network hap dyert serish per ju! ????
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Orar Fleksibël
Detajet e Punës URL
Numri i Pozicioneve
10
Postuar
16.04.2018
Nr. Njoftimi [ID]
552
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
Nuk Kërkohet
Gjinia
Të dyja
Gjuhë të Huaja
 • Italisht
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Nese deshironi nje pune te sigurt, me ambjent miqesor dhe mbi te gjitha pagese te kenaqshme dhe korrekt , ateher ne jemi vendi i duhur per ju. Nese keni eksperienc ne ambjentin e Call Center-it aq me mire, nese jo, mjafton njohuri mesatare te gjuhes italiane. Ju mirepresim per intervist ne zyren tone: rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (zona e ish bllokut perball vila 31).
Cel: 0698192151
E-mail: ucallshpk@gmail.com
Ju mirepresim ! ????
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Apliko Tani
Zgjidhni
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  UCall Network
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rr. Ismail Qemali
  Email
 • Apliko Tani
  • Shikime: 418
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni