Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni

Pozicioni i Punës
Kerkohet specialist kebabi dhe furretar buke - Varshave, Poloni
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë e Plotë
Numri i Pozicioneve
2
Postuar
30.07.2019
Nr. Njoftimi [ID]
1088
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
1 - 3 Vjet
Gjinia
Mashkull
Gjuhë të Huaja
  • Anglisht
  • Rusisht
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Kerkojme 2 specialiste kebabi sa me shpejt per nje Fast Food te ri qe po hapim ne Varshave, Poloni.


Gjithashtu, mund te kemi nevoje ne nje te ardhe te afert per nje furrtar buke - e njejta kompani gjithashtu zoteron nje furre buke po ne Varshave.


Gjuha polonishte NUK eshte e nevojshme, por nqs mund te komunikosh sadopak ne anglisht, do ishte e preferueshme.

Kompania do mund te ju jape pershtatje fillimisht, per akomodim dhe dokumentat e punes.

Nese jeni te interesuar ne kete pozicion ju lutem dergoni nje email ne: er1283@gmx.com ose degoni mesazh me WhatsApp ne 0044 7925 051 459.


Ju lutem dergoni sa me pare foto ose video te punes suaj, per te vertetuar experiencen dhe aftesite tua.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Varshave, Poloni
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 72
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni