50 operator & 2 Team Leader te gatshem per te filluar pune menjehere

Pozicioni i Punës
50 operator & 2 Team Leader te gatshem per te filluar pune menjehere
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë të Pjesshme
Numri i Pozicioneve
50
Postuar
16.06.2018
Nr. Njoftimi [ID]
801
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
1 Vit ose më Pak
Gjinia
Të dyja
Gjuhë të Huaja
 • Italisht
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Evo-Net kerkon te punesojne 50 operator/e dhe 2 Team Leader.

Mundesi punesimi menjeher.

Kerkohen persona me njohuri te mira te gjuhes italiane.

Cel/WhatsApp: 0698192151
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku, Tirane
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Apliko Tani
Zgjidhni
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Evo-Net
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Ismail Qemali
  Email
 • Apliko Tani
  • Shikime: 581
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni