OPERATOR TELEFONIK

250 €
Pozicioni i Punës
OPERATOR TELEFONIK
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë të Pjesshme
Numri i Pozicioneve
50
Postuar
29.10.2019
Nr. Njoftimi [ID]
1139
Përshkrimi i Punës
Contact Trade Center ofron mundësi punësimi duke i dhënë përparësi personave dinamikë dhe ambiciozë për të zhvilluar aftësitë e tyre profesionale.
Punesojme kandidatë që zotërojnë gjuhën italiane për t’u bërë pjese e skuadrës tonë.

Kerkojme:
-Njohje te mire te gjuhes italiane
-Disponibilitet part-time
-Ekperienca perben prioritet

Ofrojme:
-Page te kenaqshme
-Kontrate te rregullt pune
-Bonuse sfiduese mbi shitjet
-Mjedis dinamik dhe bashkepunues

Na kontaktoni ne numrin tone:0699566434 ose dergoni CV ne ctc.tirana@evo-net.eu
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 230
  • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni