Operatore

Pozicioni i Punës
Operatore
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Orar Fleksibël
Numri i Pozicioneve
15
Postuar
19.04.2018
Nr. Njoftimi [ID]
533
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
Nuk Kërkohet
Gjinia
Të dyja
Gjuhë të Huaja
 • Italisht
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Ju qe kerkoni nje vend pune te sigurte, serioz dhe qe paguajne shume mire, PERSE HARXHONI ME SHUME KOHE?! Eja bej nje interviste ne uCall, punohet per fushaten VODAFONE CASA ITALIA....!
Eksperienca ne fushate te ngjashme perben perparesi. Gjithashtu pranojme aplikime edhe nga operatore me eksperience ne fushata jo te ketij profili.
Ofrojme:
Orari me turne 13:00-17:00 dhe 17:00-21:00. Ndersa 13:00-19:00 dhe 15:00 - 21:00 per ata qe duan me shume se 4 ore, pra 6 ose 8 sipas deshires.
Pagesa konkuruese deri ne 1.8 euro/ora
BONUSE shume motivus ( ditore + javore + mujore) nga 5-25 euro
Per me shume inormacion na gjeni ne adresen :
Rr.Ismail Qemali, ish-blloku, pallati Abissnet,kati 2 ,
ose mund te na kontaktoni ne Cel: 0698192151!
Ju mirepresim!
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ismail Qemali
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 1125
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni