Pune e sigurt, pagese e kenaqshme!

Pozicioni i Punës
Pune e sigurt, pagese e kenaqshme!
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë të Pjesshme
Numri i Pozicioneve
15
Postuar
09.04.2018
Nr. Njoftimi [ID]
536
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
Nuk Kërkohet
Gjinia
Të dyja
Gjuhë të Huaja
 • Italisht
Arsimi
Arsim i Mesëm
Përshkrimi i Punës
Pushimet mbaruan, cfare pret me?
Zyra jone eshte e hapur per ata qe kerkojne nje pune ku jo vetem te fitojne sa me teper, por edhe te rriten ne karriere.
Prandaj nese ke njohuri mesatare te gjuhes italiane mos prit me teper, por eja dhe na vizito per te zhvilluar nje interviste ne adresen tone: Rr. Ismail Qemali, pll.Abissnet, kati 2-te.

Ose na telefono ne nr e cel. 0698192151.

Na gjeni edhe ne Facebook : https://www.facebook.com/youcallnet/

Ju mirepresim :)
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ismail Qemali
Kodi Postar
1000
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Apliko Tani
Zgjidhni
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  UCall Network
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rr. Ismail Qemali
  Email
 • Apliko Tani
  • Shikime: 1965
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni