Supervisor / Team Leader

Pozicioni i Punës
Supervisor / Team Leader
Periudha Pagesës
Në Muaj
Lloji Punës
Kohë e Plotë
Numri i Pozicioneve
2
Postuar
16.04.2018
Nr. Njoftimi [ID]
713
Informacion Shtesë
Eksperienca e Kërkuar
1 - 3 Vjet
Gjinia
Të dyja
Gjuhë të Huaja
 • Italisht
Arsimi
Bachelor Degree
Përshkrimi i Punës
Evo-Net eshte ne kerkim te 2 Team Leader/Supervisor per fushaten Vodafone Casa.

Kriteret:
- Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
- Eksperience te meparshme ne fushaten Vodafone Casa
- Te jete i/e afte te punoje ne grup dhe te kete aftesi te mira komunikative.
- Te jete dinamik dhe te kete deshire per te arritur rezultate

Ofrojme:
- Pagese shume e kenaqshme (baze + bonus)
- Pune Full Time
- Kontrate e rregullt pune sipas ligjit ne fuqi

Te intersuarit te kontaktojne:
mail: evonet.tr@gmail.com
cel: 0698192151

Ju mirepresim!
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 462
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni