Allo.al - Njoftime ONLINE

Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E

Detaje njoftimi

Titulli
Shitet Apartament 2+1,103m2,Jordan Misja,108000 E
Të Përgjithshme
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
103 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1004
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
  • Kondicioner
  • Sallon
  • Verandë
  • Dyer & Dritare Alumini
  • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, në një ndër komplekset më të sigurt e me punime shumë cilësore. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete (një prej tyre funksionon si magazinë).
Apartamenti ka orientim nga Jugu dhe shitet i mobiluar.
Ka një sipërfaqe prej 103m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 1050 Euro/m2, total 108000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Jordan Misja"

Agjent Pronash Info

Seller Thumbnail
Droni Real Estate
Agjent Pronash nga 09.08.2017
Detaje Personale
Emri Kompanisë
Droni Agjensi
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
Email
Expand Map