Ambient Komercial me qera,100m2, Rr “Isuf Elezi”,

500 € / Në muaj
 • 21100 m
Titulli
Ambient Komercial me qera,100m2, Rr “Isuf Elezi”,
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
100 m
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
641
Përshkrimi
Ambient Komercial Gjysëmbodrum me qera!
Adresa: Rr “Isuf Elezi”, (Stacioni i fundit i Tiranës së re).
Ambienti gjysëm bodrum është i vendosur, në një pozicion strategjik, në Rr “Isuf Elezi” që lidh Bulevardin Gjergj Fishta me unazën e madhe të Tiranës.
Ambienti ka një sipërfaqe 100 m2, në formë të drejtë dhe është në proces restaurimi.
Cmimi 500 Euro,
Nr.Kontakti:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr “Isuf Elezi”, (Stacioni i fundit i Tiranës së re).
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 181
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni