Ambient Komercial me qera, 500Euro,Komuna e Paris!

500 € / Në muaj
 • 1160 m
Titulli
Ambient Komercial me qera, 500Euro,Komuna e Paris!
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
60 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
851
Përshkrimi
Ambienti ndodhet në katin e parë në një kompleks të ri dhe me pozicion strategjik për të zhvilluar biznes. Ka shërbyer si market për shumë vite, me klientelë të ngritur dhe jepet me qera me të gjitha paisjet si rafte, frigoriferë, kondicioner, sistem kamerash.
Sipërfaqja 60 m2
Cmimi 500 Euro qera në muaj.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Hasan Alla”, Komuna e Parisit.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 171
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni