Ambient Komercial me qera, Liqeni i Thatë!

1,000 € / Në muaj
  • 11100 m
Titulli
Ambient Komercial me qera, Liqeni i Thatë!
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
100 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
821
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
  • Verandë
Përshkrimi
Ambienti ndodhet në katin e parë në një pallat të ri dhe me pozicion shumë strategjik për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti, buzë Liqenit të Thatë. Ambienti është plotësisht me vetratë xhami, si dhe me një verandë me një sipërfaqe prej 100m2.

Çmimi 1.000 Euro/Muaj.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Hamdi Gurunja”, Liqeni i Thatë.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 232
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni