Ambient Komercial për qera!

10 € / Në muaj
  • 700 m
Titulli
Ambient Komercial për qera!
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Metër Katror
700 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
495
Përshkrimi
Ambienti përbëhet nga 700 m2, të shpërndarë në 3 kate, të cilët lidhen me njëri tjetrin me shkallë dhe me ashensor. Aktualisht po punohet për ti kthyer në ambiente pune për zyra ose për aktivitete të ndryshme tregtare.
Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 10 Euro për m2 i cili është i diskutueshem.

Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Midis Qendrës tregtare Ring dhe Pallatit të Sportit “Asllan Rusi”,
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 212
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni