Ambient Komercial për shitje!

50,000 €
  • 1152 m
Titulli
Ambient Komercial për shitje!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
52 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
472
Përshkrimi
Ambient Komercial i ndodhur në një pozicion shumë strategjik, i përshtatshëm për ushtrimin e të gjitha llojeve të biznesit, pasi 3 anët e tij janë të dukshme dhe të mbyllura me xham.
Ambienti përballë është i favorshëm pasi ka hapësirë të bollshme përpara për ta shfrytëzuar.
Ambienti është i pajisur me dokumentacion të rregullt pronësie.
Sipërfaqe 52 m2.
Çmimi 50.000 Euro.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Muzaket”, Don Bosko .
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
    • Shikime: 211
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Cancel my report
  • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni