Ambient Komercial për shitje!

210,000 €
 • 1149 m
Titulli
Ambient Komercial për shitje!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
49 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
488
Përshkrimi
Ambienti është shumë i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti, pasi është i pozicionuar buzë rrugës kryesore në Bulevardin “Bajram Curri”. Aktualisht është në funksion si butik rrobash si dhe i lëshuar me qera 90.000 lekë në muaj.(është I pajisur dhe me tualet)
I pajisur me dokumenta të rregullta pronësie.
Sipërfaqja 49 m2
Cmimi 210.000 Euro, i diskutueshëm
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Bulevardi “Bajram Curri”
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 160
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni