Shitet Ambient biznesi- Gjysëm bodrum, Bul. "

40,000 €
 • 1131 m
Titulli
Shitet Ambient biznesi- Gjysëm bodrum, Bul. "
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
31 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
622
Përshkrimi
Ambient biznesi (gjysëm bodrum) i ndodhur në një pozicion shumë të mirë pranë Unazës, tek Lulishte Cajupi, në një zonë të frekuentueshme gjatë gjithë kohës. Mund të shërbejë për shumë lloje aktivitetesh si psh zyrë Noterie, Studio Ligjore ose biznese të tjera. Ambienti disponon edhe 1 tualet.
Ka një hapësirë prej 31 m2 si dhe dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ofrohet dhe mundësia e ndërrimit me një apartament 1+1, jo shumë larg unazës së Tiranës.
Çmimi 40.000 Euro.
Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Bulevardi “Bajram Curri”, tek Lulishte Cajupi.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 166
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni