Shitet Ambient Biznesi, Rr."Ibrahim Rugova&qu

427,500 €
 • 12143 m
Titulli
Shitet Ambient Biznesi, Rr."Ibrahim Rugova&qu
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
2
Metër Katror
143 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
611
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Ambienti ndodhet mbrapa “La Voglia”, funksionon aktualisht si restorant, është i vendosur në pozicion shumë strategjik, me punë të ngritur dhe klientelë të rregullt.
Ambienti mund të përshtatet edhe për aktivitete të tjera.
Hapësira e brendshme është 142.5 m2 dhe ka 11 tavolina me një kapacitet 52 vende ulje, ka banakun, hapësirë gatimi të veçantë si dhe 2 tualete. Shitet më të gjithë aksesorët e kuzhinës. Mobiljet janë të gjitha dru dhe tepër cilësorë.
Hapësira e verandës është 20 m2 dhe është e mbuluar.
Ambienti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi 3000 Euro/m2, total 427.500 Euro, i diskutueshëm.
Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr “Ibrahim Rugova”, tek “La Voglia”.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 208
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni