Shitet Ambient Biznesi,Shkëmbi i Kavajës, 235000 E

235,000 €
 • 346 m
Titulli
Shitet Ambient Biznesi,Shkëmbi i Kavajës, 235000 E
Pronë
Në Shitje
Metër Katror
346 m
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1026
Përshkrimi
Ambienti ndodhet në katin e parë në një pallat të ri dhe me pozicion shumë strategjik për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti pasi ndodhet shumë pranë detit, vija e dytë e ndërtimeve.
Ambienti është me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe disponon 105.80 m2 hapësirë të brendshme dhe 240 m2 verandë.
Çmimi i shitjes në total 235.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Shkëmbi i Kavajës, Durrës.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 32
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni