Shitet Objekt- Biznesi, Autostrada Tr-Dr!

330,000 €
 • 11750 m
Titulli
Shitet Objekt- Biznesi, Autostrada Tr-Dr!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
750 m
Numri i Kateve
1
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
877
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Biznes për shitje!
Biznesi ka vite që funksionon si servis makinash, me klientelë dhe punë të ngritur. Objekti disponon dy godina:
- në katin e parë të godinës 1 në rrugë kryesore, ndodhet ambient (furrë) lyerje për automjete, në katin e dytë ka Bar Cafe dhe zyrat e biznesit;
-në katin e parë të godinës 2 ndodhet servisi dhe në katin e dytë është magazinë për pjesë këmbimi,
Objekti disponon 750 m2 tokë me 2 godina 2 katëshe 590 m2 dhe 240 m2 ndërtim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi shitjes në total 330.000 Euro
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Eltion Frroku”, mbrapa Deltë-s.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 89
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni