TIRANE E RE, TE BLLOKU SHITET DYQAN GJYSEM BODRUM

45,001 €
 • 1128 m
Titulli
TIRANE E RE, TE BLLOKU SHITET DYQAN GJYSEM BODRUM
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
28 m
Numri i Kateve
1
Vit Ndërtimi
2010
Sipërfaqe Toke
28 m
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
723
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
DYQANI ndodhet Tiranën e Re, Te Blloku Njesia Nr:5 sa kalon Uren e Drejtoris se policise ne te majte kur shkon per te gjimnazi Petronini Luharasi .Ndodhe ne Pallatet Agimi,ne Pallat te ri 9-Katesh afer me ushqimore NASI .Dyqani eshte 28 m², Gjysem Bodrum me Dritare dhe me Banjo Brenda.Mundet te perdoret per ç’do llojë Aktiviteti.Ka dalje edhe ne Bulevardin Bajram Curri. Me dërgo Tekst ne WhatsApp Tel:0692848722, OSE pyet ne tel:0675550423, Artur.Sili@gmail.com
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1009
Adresa
TIRANE E RE, Rruga Sami Frasheri Njesia Nr:5. Afer ushqimore NASI, pas KINEMA AGIMI
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
Seller Thumbnail
 • Shteti
  Shqipëri
  Qarku
  Qarku i Tiranes
  Qyteti
  Tiranë
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 287
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni