Apartament 1+1, Fresku, mobiluar,51m2, 355000 Euro

35,500 €
 • 1151 m
Titulli
Apartament 1+1, Fresku, mobiluar,51m2, 355000 Euro
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
51 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1057
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në zonën e Freskut në rrugën e teleferikut.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor dhe një tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe është totalisht i ri.
Sipërfaqja 51 m2, me certifikatë pronësie..
Çmimi 696 Euro/m2, në total 35.500 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Shefqet Kuka",Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 62
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni