Apartament 1+1 me qera,Liqeni i Thate,300 Euro!

300 € / Në muaj
 • 1188 m
Titulli
Apartament 1+1 me qera,Liqeni i Thate,300 Euro!
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
88 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1015
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 1+1 ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, pranë Liqenit të Thatë. Apartamenti disponon 1 dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon dhe 1 tualet.
I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 300 Euro/Muaj.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Hamdi Sina"
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 196
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni