Apartament 1+1 për shitje,Golem!

25,000 €
 • 2155 m
Titulli
Apartament 1+1 për shitje,Golem!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
55 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
497
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 1+1 ndodhet në katin e tretë, pallat të ri, me ashensor.
Apartamenti është i mobiluar dhe me pamje nga deti.
Përbëhet nga 1(një) dhomë+ kuzhinë+tualet, me një sipërfaqe totale prej 55 m2. Ndodhet 300 m larg detit, i përshatshëm për kalimin e fundjavave apo pushimeve verore.

Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Golem, Durrës.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 212
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni