Apartament 2+1+Garazh,98m2, Jordan Misja, 93000E

93,000 €
 • 2298 m
Titulli
Apartament 2+1+Garazh,98m2, Jordan Misja, 93000E
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
98 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1024
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, me punime shumë cilësore. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete. Orientimi nga Perëndimi.
Apartamenti është i ri dhe totalisht i mobiluar.
Ka një sipërfaqe prej 97.8 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Në çmim përfshihet dhe një garazh për dy makina.
Cmimi në total 93.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Jordan Misja"
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 162
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni