Apartament 2+1 Komuna e Parisit

400 € / Në muaj
 • 22110 m
Titulli
Apartament 2+1 Komuna e Parisit
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
110 m
Numri i Kateve
10
Vit Ndërtimi
2007
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
864
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim I Ri • Kati i 4 banim • Sipërfaqa e apartamentit 90 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • Tualeti •Ballkoni • I investuar • Mobilim i Ri • Për ta vizituar na kontaktoni!
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
komuna e parisit
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 452
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni