Apartament 2+1 me qera ,Fresku,30000 Lek!

240 € / Në muaj
 • 22108 m
Titulli
Apartament 2+1 me qera ,Fresku,30000 Lek!
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
108 m
Numri i Kateve
5
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1017
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë (jo i fundit), në zonën e Freskut. Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie ambient gatimi të veçantë, korridor, 2 tualete, si dhe 2 ballkone.
Apartamenti është totalisht i mobiluar
Cmimi 30000 Lek/Muaj
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Shefqet Kuka",Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 206
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni