Apartament 2+1 për shitje, Tek Xhamlliku!

97,125 €
 • 31105 m
Titulli
Apartament 2+1 për shitje, Tek Xhamlliku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
3
Banjo
1
Metër Katror
105 m
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
643
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e 3 të ndërtimit, në një pallat të ri. Disponon 2 dhoma gjumi, një sallon ndenjie të bollshëm, 2 ballkone, 1 korridor, dhe një tualet.
Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës, me punime mjaft cilësore dhe organizim shumë të rregullt të apartamentit.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 105 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Në çmim përfshihet apartament + garazh për 2 automjete.
Çmimi për 925 Euro/m2, total 97.125 Euro.
Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr “Xhanfize Keko”, Tek Xhamlliku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 313
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni