Apartament 3+1 me qera.Tregu Elektrik,35000 Lek

280 € / Në muaj
 • 32100 m
Titulli
Apartament 3+1 me qera.Tregu Elektrik,35000 Lek
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në muaj
Dhoma
3
Banjo
2
Metër Katror
100 m
Numri i Kateve
9
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1021
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 3+1 ndodhet në katin e nëntë të banimit të një pallati(10 katësh), në një nga zonat më të mira të Tiranës.
Ambienti është i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor dhe dy tualete. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha paisjet elektro-shtëpiake, sistem kondicionimi etj.
Cmimi 35.000 Lek/Muaj,
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr "Todi Shkurti", Tregu Elektrik.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 45
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni