Garsoniere me qera ditore ne qender te Tiranes

29 € / Në ditë
 • 1140 m
Titulli
Garsoniere me qera ditore ne qender te Tiranes
Pronë
Me Qira
Afati Qirasë
Në ditë
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
40 m
Numri i Kateve
1
Vit Ndërtimi
2000
Sipërfaqe Toke
100 m
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1168
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Dhomë Lavanderie
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Cmimet variojne 3500 - 5600 lek/nata ose 29 - 46 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
Adresa
Prane qendres se Tiranes
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Choose Balkans
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rr. Reshit Collaku, Tirane
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 52
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni