Okazion! Apartament 2+1, 100m2, 78000 Euro!

78,000 €
 • 22100 m
Titulli
Okazion! Apartament 2+1, 100m2, 78000 Euro!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
100 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
896
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore dhe në një kompleks pallatesh të mirëorganizuar. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone si dhe dy tualete.
Apartamenti ka orientim nga Lindja, me një sipërfaqe prej 100m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 780 Euro/m2, total 78000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Dibrës, mbrapa Komisariatit Nr.4.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 144
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni