Okazion!Apartament 2+1,104m2,Fresku,55000 E

55,000 €
 • 21104 m
Titulli
Okazion!Apartament 2+1,104m2,Fresku,55000 E
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
104 m
Numri i Kateve
3
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1049
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie, një ballkon dhe një tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Sipërfaqja 103.5 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .
Çmimi 530 Euro/m2, total 55.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Shefqet Kuka",Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 41
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni