Okazion!Apartament 2+1,96m2,65000 Eu,Jordan Misja

65,000 €
 • 2296 m
Titulli
Okazion!Apartament 2+1,96m2,65000 Eu,Jordan Misja
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
96 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1008
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të ndërtimit, të një pallati të ri. Disponon dy dhoma gjumi,sallon ndenjie, korridor, ballkon si dhe dy tualete.
Sipërfaqja 96m2, me Certifikatë Pronësie.
Cmimi 679 Euro/m2, total 65000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Jordan Misja"
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 71
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni