Shiten Apartamente 2+1,140m2, 110000E, Ali Demi!

110,000 €
 • 22140 m
Titulli
Shiten Apartamente 2+1,140m2, 110000E, Ali Demi!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
140 m
Numri i Kateve
3
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
915
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, verandë dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit është Perëndim, cka bën të jetë i ndricueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 140m2 (nga ku 40m2 janë verandë). Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekorë.
Çmimi 785 Euro/m2, në total 110.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Ali Demi
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 183
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni