Shiten Apartamente 2+1,97m2, 57000 Euro, Fresku!

57,000 €
 • 2297 m
Titulli
Shiten Apartamente 2+1,97m2, 57000 Euro, Fresku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
2
Metër Katror
97 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
912
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, dy ballkone, korridor dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit është nga Perëndimi.
Sipërfaqja 97 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .
(sip neto 93m2 + 4m2 përbashkëta)
Çmimi 587 Euro/m2, total 57.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 152
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni