Shiten Apartamente, pranë qendrës tregtare "R

78,000 €
 • 2165 m
Titulli
Shiten Apartamente, pranë qendrës tregtare "R
Pronë
Në Shitje
Dhoma
2
Banjo
1
Metër Katror
65 m
Numri i Kateve
3
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
490
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Ashensor
Përshkrimi
1.Apartamenti 1+1 ndodhet në katin e 3-të të banimit dhe përbëhet nga një dhomë gjumi, një korridor, një sallon i cili është me ballkon, dhe tualeti.Sipërfaqja 65m2.
2.Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e 7-të të banimit, ka dy dhoma gjumi, një korridor të vogël, 1 sallon me ballkon, dhe 2 tualete.Sipërfaqja 100 m2.
3.Apartamenti 3+1 ndodhet në katin e 4-ërt të banimit, ka 3 (tre) dhoma gjumi, 1(një) korridor të vogël, 1( një) sallon me ballkon dhe 2(dy) tualete.Sipërfaqja 116 m2.
Apartamentet janë të pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
cmimi 1200 Euro/m2.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Midis Qendrës Tregtare Ring dhe pallatit “Asllan Rusi”
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 212
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni