Shitet Apartament 1+1,62m2,Fresku,36500 Euro!

36,500 €
 • 1162 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1,62m2,Fresku,36500 Euro!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
62 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1022
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një ndër komplekset më cilësore në zonën e Freskut.
Disponon një dhomë gjumi,sallon ndenjie,ballkon,korridor si dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është nga Jugu.
Sipërfaqja 62m2, proces hipotekimi.
Cmimi 588 E/m2, total 36500 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Shefqet Kuka",Fresku.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 65
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni