Shitet apartament 1+1,65 m², 52.000 E, Liq.i Thatë

52,000 €
 • 1165 m
Titulli
Shitet apartament 1+1,65 m², 52.000 E, Liq.i Thatë
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
65 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
923
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 65 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2,total 52.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 177
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni