Shitet Apartament 1+1, 68m2, 35360 Euro,Fresku!

35,360 €
 • 1168 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1, 68m2, 35360 Euro,Fresku!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
68 m
Numri i Kateve
2
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
876
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në zonën e Freskut pranë Bunk’Art.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor dhe një tualet.
Sipërfaqja 68 m2, në proces hipotekimi dhe shitet pjesërisht i mobiluar.
Çmimi 520 Euro/m2, në total 35360 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Shefqet Kuka”. Fresku
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 152
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni