Shitet Apartament 1+1, 68m2, 38000 E, Kthesa e Kam

38,000 €
 • 1168 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1, 68m2, 38000 E, Kthesa e Kam
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
68 m
Numri i Kateve
6
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
862
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.
Apartamenti disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet.
Sipërfaqja 68m2, në process hipotekimi.
Çmimi 560 Euro m2, në total 38.000 Euro, i diskutueshëm
Nr.Kont: +355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga “Kastriotët”, Kthesa e Kamzës.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 273
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni