Shitet Apartament 1+1, 70m2, 720Euro/m2, Ali Demi!

50,400 €
 • 1170 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1, 70m2, 720Euro/m2, Ali Demi!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
70 m
Numri i Kateve
6
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
814
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar. Apartamenti disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie korridor dhe një tualet.
Apartamenti ka orientim Veri-Lindje, cka e bën të jetë I ndriçueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 70m2.
Në process hipotekimi
Çmimi 720 Euro/m2, në total 50.400 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Ali Demi".
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 218
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni