Shitet Apartament 1+1,88m2,Liq.Thate,88000Euro

88,000 €
 • 1188 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1,88m2,Liq.Thate,88000Euro
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
88 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1016
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Kondicioner
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
 • Ashensor
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, një ballkon dhe një tualet.
Apartamenti është restauruar totalisht dhe shitet totalisht i mobiluar.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 88 m2, në proces hipotekimi.
Cmimi 1.000 Euro/m2, në total 88.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Hamdi Sina"
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
Kontakto Shitësin
Click on the image to refresh the captcha.
 • Emri Kompanisë
  Droni Agjensi
  Shteti
  Shqipëri
  Qyteti
  Tiranë
  Adresa
  Rruga Asim Vokshi Perball Harry Fultz Tirana
  Email
 • Kontakto Shitësin
  • Shikime: 27
 • Ruaje si PDF Ruaje si PDF
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni