Shitet Apartament 1+1,Bllok, 61m2, 85000 Euro!

85,000 €
 • 1161 m
Titulli
Shitet Apartament 1+1,Bllok, 61m2, 85000 Euro!
Pronë
Në Shitje
Dhoma
1
Banjo
1
Metër Katror
61 m
Numri i Kateve
4
Garazhd
Jo
Nr. Njoftimi [ID]
1059
Informacion Shtesë
Karakteristika Plus
 • Sallon
 • Verandë
 • Dyer & Dritare Alumini
Përshkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Bllokut.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, dy ballkone, aneks dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është nga Veri-Jugu dhe shitet totalisht i mobiluar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61 m2 dhe është me hipotekë.
Çmimi 1.393 Euro/m2, në total 85.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
Vendndodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Adresa: Rruga “Nikolla Tupe”, Bllok përballë Njësisë Nr 5.
Expand Map
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri
Email
Mesazhi
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Vendosni karakteret që shikoni në imazh.
  • Shikime: 100
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Cancel my report
 • Printo Faqen
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Hyni